Friday, September 30, 2022
Home Tags Bashkia vore

Tag: bashkia vore

Zgjedhjet e 6 marsit, KQZ: Votimi dhe numërimi elektronik vetëm në...

Në mbledhjen e sotme Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar projektvendimin për zbatimin e projektit pilot për procesin e votimit dhe numërimit elektronik të...

Zbulohet emri i kandidatit të PS në Vorë

Mersin Murati është kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Vorës. Murati më herët ka qenë prefekti i Tiranës, por tashmë do të kandidojë...

Rindërtimi i godinës së bashkisë Vorë/ Hapet tenderi prej 618 milionë...

Bashkia e Vorës ka shpallur tenderin për rindërtimin e godinës së bashkisë me një fond limit prej 618 milionë e 868 mijë lekë dhe...

U emërua nga Agim Kajmaku, pezullohet nga detyra nënkryetari i bashkisë...

Pezullohet nga detyra nënkryetari i Bashkisë së Vorës, Genti Picari. Picari u emërua nga Kajmaku ditën që ky i fundit u shkarkua nga Komisioni Qendror...
SiteLock