Sunday, July 3, 2022
Home Tags Bardhi

Tag: bardhi

Bardhi zbulon detajet nga takimi mes Alibeajt dhe Nokës: Ranë dakord...

Deputeti i PD-së, Gazment Bardhi foli për një takim mes kreut të grupit parlament të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj dhe Flamur Nokës, mbështetës i...

Zgjedhja e presidentit të ri/ Bardhi: Është detyrë e mazhorancës t’i...

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi në një prononcim për mediat jashtë selisë blu foli edhe për procesin e zgjedhjes së presidentit të vendit....

Bardhi-PD: Pse nuk reaguat për shpalljen Non Grata të Aqif Rakipit,...

Gazment Bardhi iu ka kërkuar llogari deputetëve të PD-së që mbështesin Sali Berishës pse nuk kanë reaguar për shpalljen ‘Non Grata’ të Aqif Rakipit. "E...

DW: Zgjedhjet e parakohshme lokale, lakmus për palët e PD

Partia Demokratike, (PD) më e madhja në opozitë, pas bojkotit të Lokaleve 2019, që i dha fitoren Partisë Socialiste (PS) në 60 bashki nga...

Bardhi i kopjon numrin e targës Bashës tek Benz-i

Duket se në selinë e Partisë Demokratike kanë një preferencë për mjetet gjermane, më saktësisht ato tip “Mercedes Benz”. Kryedemokrati Lulzim Basha për një...

PD mbledh Kolegjin e Kryetarëve, çfarë do diskutohet

Partia Demokratike do të mbledhë ditën e sotme Kolegjin e Kryetarëve të PD-së. Në një njoftim të shpërndarë nga Sekretari i Partisë Demokratike Gazment...

Bardhi i përgjigjet Berishës: Me protestën e thirrur për hallet e...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi i është përgjigjur deklaratave të Sali Berishës nga selia blu. Bardhi tha se Beisha nuk fshehu skenarin...

Grupi i Rithemelimit nuk u fut dot në seli, Gazment Bardhi...

Grupi i Rithemelimit nuk mundi që të futej brenda ambienteve të brendshme të selisë blu as sot. Në ditën e tretë, ata gjetën sërish...

Kuvendi i PD-së përfundon punimet/ Bardhi falenderon 5004 delegatët: Sot demokratët...

Kuvendi i 11 dhjetorit përfundoi punimet, e ndërsa numri 2 i PD-së, Gazment Bardhi ka falenderuar demokratët që morën pjesë. "Një falenderim nga zemra për...

I presin Bardhi e Tabaku, momenti i mbërritjes së ambasadorëve në...

Fotot që po shikoni tregojnë mbërritjen e ambasadorëve në zyrat qendrore të Partisë Demokratike. Dy persona që kanë dalë t’i presin janë nënkryetarja e...
SiteLock