Home Tags Banda shqiptare

Tag: banda shqiptare

Burgoset grupi prej 10 shqiptarësh! ‘Mbushën’ Anglinë me kanabis, “perandoritë” e...

Një grup kriminal prej 11 personash, 10 prej të cilëve shqiptarë, janë dënuar me burg në Angli pasi u shpallën fajtorë për prodhimin dhe...

Pasuria financiare e shqiptarëve llogaritet në mbi 1.1 trilionë lekë

Pasuria financiare e shqiptarëve vlerësohet të jetë pak më shumë se një trilion lekë ose rreth 8.1 miliardë euro. Ky tregues llogaritet si diferenca...

Finalizohet superoperacioni i Europol me 600 policë/ Goditet banda shqiptare, 25...

Forcat e rendit në Belgjikë, Spanjë, Holandë, Gjermani dhe Francë kanë sinkronizuar një superoperacion duke i dhënë një goditje të fuqishme një rrjeti shqipfolës...
SiteLock