Monday, August 15, 2022
Home Tags Ballkan

Tag: ballkan

Gjuzi bën propozimin e papritur, Ruçi e ironizon: Pasi ke zgjidhur...

Seanca e sotme e Kuvendit ka nisur me batuta mes deputetit Kujtim Gjuzi dhe kryeparlamentarit Gramoz Ruçi. Gjuzi ka kërkuar që të diskutojë lidhur me...

Nuk hapen kufijtë me Ballkanin/ BE i mbyll derën Shqipërisë deri...

Qytetarët shqiptarë nuk do të mund të udhëtojnë drejt Bashkimit Europian edhe për 15 ditë. Shqipëria mbetet sërish jashtë listës së vendeve të treta...

Paralajmërimi i ministrit serb pas vizitës së kryeministrit në Kosovë: Miqësia...

Ministri serb i mbrojtjes, Aleksandër Vulin, ka reaguar ndaj vizitës së kryeministrit shqiptar Edi Rama në Kosovë, gjatë ditës së djeshme. Sipas Vulin, miqësisë së...

Kreshnik Spahiu lajmëron pasojat nga kriza e Covid: Lajm i keq

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka dhënë një lajm të keq mëngjesin e sotëm. Përmes një postimi në rrjetet sociale Spahiu informon...

Infermiere nga Ballkani – Një biznes i majmë për ndërmjetësit

Klinikat gjermane paguajnë deri në 15.000 euro për të sjellë një infermiere nga Ballkani Perëndimor. Një biznes i majmë për ndërmjetësit, Dhe ajo që...

Thaçi: Vonesat e BE-së, thirrje për trazira të reja në Ballkan

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha se Bashkimi Evropian "po vonon dhe po gabon" në Ballkanin Perëndimor. "Kjo vonesë është thirrje për trazira të reja...
SiteLock