Home Tags Ballkan perendimor

Tag: ballkan perendimor

Megaoperacioni: Goditet rrjeti me emigrantë shqiptarë të paligjshëm drejt Europës dhe...

Europol njoftoi sot për goditjen e një rrjeti të trafikut të emigrantëve të paligjshëm shqiptarë drejt Britanisë së Madhe dhe Shteteve të Bashkuara. Hetimi ka...

Majlinda Bregu flet për krimin e organizuar dhe jep alarmin

70% e qytetarëve të rajonit druhen se të afërmit e tyre mund të radikalizohen. Pandemia e koronavirusit ka treguar se kërcënimet e sigurisë nuk pushojnë...

Ministri i Jashtëm italian: E ardhmja e Shqipërisë dhe Maqedonisë së...

Në takimin e zhvilluar sot mes ministrit të jashtëm Italian Luigi Di Maio, ministrit të jashtëm slloven Anže Logar dhe ministrit të jashtëm kroat...

Mesazhi i Zaev nga Athina: Integrimi euroatlantik i vetmi opsion për...

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në kryeqytetin grek Athinë mori pjesë në panelin kushtuar ardhmërisë së Ballkanit Perëndimor në konferencën e revistës...
SiteLock