Friday, September 30, 2022
Home Tags Azem hajdari

Tag: azem hajdari

Rudina tregon si e ‘ka prezantuar’ të bijën me Azem Hajdarin:...

Rudina Hajdari ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale vajzën e saj të ëmbël, Sihana. E ftuar në emisionin “Rudina”, ajo ka  treguar...

Me Azemin në Romë dhe Athinë, bisedat sekrete me diplomatët e...

Nga Mitro Çela 11.9.2001 Me Azemin në Romë dhe Athinë 1.Plepat e gjeneralit italian: Ramponi 10 Qershor 1992. Ne ishim në Romë Azemi, Filipi dhe unë. Në orën...

Vrasja e Azem Hajdarit/ Prokuroria ka kërkuar 25 vite burg për...

Seanca gjyësore për konkluzionet e mbrojtjes së Izet Haxhisë në gjykimin që po i bëhet për çështjen e vrasjes së Azem Hajdarit do të...

Pajtim Bello: A do të jetë ky poshtërimi i fundit që...

Nga Pajtim Bello Ish-kryeministri Sali Berisha në 19 dhjetor, nga Foltorja në Librazhd, zhvarrosi Azem Hajdarin, jo për ta rivrarë por për të poshtëruar. Do...

U kap me kanabis në makinë, Gjykata e Elbasanit liron djalin...

Gjykata e Elbasanit ka vendosur të lirojë nga qelia djalin e ish-liderit të Dhjetorit që mban edhe emrin e tij, Azem Hajdari, duke i...

‘Do thuash se ishte e jotja!’/ Përgjimet nxorrën zbuluar Azem Hajdarin...

Djali i ish-drejtuesit të Lëvizjes Studentore, Azem Hajdari, i cili mban të njëjtin emër, u kap pak ditë më parë me disa doza kanabis...

Pas shoqërimit në Komisariatin e Elbasanit, arrestohet djali i Azem Hajdarit...

Bëhet me dije nga Policia se është arrestuar djali i vogël i Azem Hajdarit. 23-vjeçari që mban emrin e të atit u shoqërua ditën...

Policia e Elbasanit shoqëron djalin e vogël të Azem Hajdarit, u...

Policia e Elbasanit ka shoqëruar djalin e vogël të Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me babanë e ndjerë. 23-vjeçari Azem Hajdari është...

U thirr dëshmitar në gjyqin ndaj Izet Haxhisë për vrasjen e...

Gjykata e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e prokurorisë për thirrjen si dëshmitar të ish-kryeministrit Sali Berisha në procesin gjyqësor ndaj Izet Haxhisë. Ky i fundit...

Rudina Hajdari kujton ditëlindjen e të atit dhe bën postimin prekës:...

Deputetja e opozitës, Rudina Hajdari ka kujtuar ditën e lindjes së babait të saj, Azem Hajdari. Ajo teksa ka publikuar një foto të vjetër...
SiteLock