Home Tags Automjet

Tag: automjet

Durrës/ Nga dhuna në familje tek drejtimi i automjetit në gjendje...

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë, për veprën penale "Dhuna në familje", shtetasit: -E. Xh., 26 vjeç, banues...

Aksident në Krujë, automjeti përplaset me murin rrethues, dëmtohet drejtuesi i...

Rreth orës 15:00, në aksin rrugor Fushë-Krujë, një automjet me drejtuesin shtetasin G. R., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur rrethues,...

Me kokainë dhe municion luftarak, përplasin makinën e policisë, arrestohen 4...

Në një operacion të gjerë të ndërmarrë nga forcat e rendit, janë arrestuar sot në flagrancë 4 shtetas, me akuzën e “Prodhimi dhe shitja...

Kinë, do të vihet në përdorim automjeti i parë i vaksinimit...

Nga pamja e jashtme, ai nuk dallon nga automjeti i zakonshëm i udhëtarëve, por brenda tij gjen gjithçka që duhet: vendi i pritjes, vendi...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, qëllohet në drejtim të...

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar paraditen e djeshme në qytetin e Shkodrës, teksa shënjestër ka qenë një 30-vjeçar, i cili ishte duke...

Makina godet ekskavatorin e bashkisë, dy të plagosur në gjendje kritike

Pak minuta më parë është regjistruar një aksident i rëndë në superstradën Milot-Lezhë. Sipas informacioneve një automjet tip “Golf” ka goditur nga pas një ekskavator...

Zbardhet dëshmia e nipit të Preng Gjinit për atentatin e rëndë...

Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur një pjesë të dëshmisë së nipit të Preg Gjinit, pas atentatit që iu bë 51-vjeçarit në Tiranë. “Është një dëshmi...

I vodhën makinën luksoze, bashkëshorti i kryebashkiakes së Durrësit bën denoncimin...

Roland Shahini, bashkëshorti i kryebashkiakes së Durrësit, Emirjana Sako, ka bërë një denoncim në policinë e Durrësit për vjedhjen e një automjeti. Makina e vjedhur...

Tiranë/ Ndaloi papritur makinën, 30-vjeçari gjendet pa ndjenja nga policia

Një ngjarje e rëndë raportohet në kryeqytet, një person gjendet pa ndjenja në një automjet “Benz” në Tiranë.Ngjarja ka ndodhur pranë komisariatit nr. 4. Mësohet...

Aksident i rëndë në aksin Korçë-Pogradec

Një aksident ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit të Çifligut në aksin Korçe-Pogradec, ku dy makina u përplasën dhe një prej tyre përfundoi në...
SiteLock