Home Tags Atentat

Tag: atentat

Atentati ndaj Blerim Preçit në Lezhë, prishja e pazareve të drogës...

Automjeti tip "Audi" ngjyrë gri i përdorur nga autoret në atentatin e dështuar ndaj kushërinjve Preçi nga Miloti është filmuar nga kamerat e sigurisë...

Atentati te kthesa e Rinasit/ Zbulohet fotoja e viktimës Çali, që...

Tirana u trondit gjatë orëve të vona të mbrëmjes së diel, pas një atentati të ndodhur në kthesën e Rinasit, ku u ekzekutua 37-vjeçari...

E ngatërruan me Sabianin? Si e shpëtuan flokët kaçurrela Nuredin Dumanin:...

Flokë të gjata kaçurrel, me mjekër te prerë me formë. Duket se ky ishte “look-u” i ri që kishte zgjedhur Nuredin Dumani një nga...

‘Maj madhi n’ven!’/ Iu bë atentat, Redi Balla ‘mbështetës’ i zjarrtë...

TIRANË– Redi Balla, 22-vjeçari i cili mbeti i plagosur në atentatin e mbrëmjes së djeshme në Komunën e Parisit, është mbështetës i ish-kryeministrit Sali...

“Autorët mu afruan me motor, më qëlluan me silenciator”, ish- kreu...

Ora News sjell dëshminë e Nikolin Hubës, anëtar i këshillit Bashkiak në Vaun e Dejës si dhe përfaqësues i Partisë Socialiste, i cili mbeti...

Atentat në Malësi të Madhe/ Ekzekutohet 58-vjeçari, bashkëshortja: Na zunë pritë...

Sokol Çelaj 58 vjeç nga fshati Reç i Malësisë së Madhe ka mbetur i vdekur pas një atentati pak metra larg shtëpisë së tij. Mësohet se, ai...

Atentati ndaj çiftit Paluca, dëshmitare e plumbave ishte vajza 15-vjeçare, flet...

Dëshmitare e atentatit të çiftit Preng dhe Antoneta Paluca, 50 dhe 41 vjeç ka qenë edhe vajza e tyre, vetëm 15 vjeçe. Mësohet se...

Atentati ndaj Edison Begajt, gjendet në Lushnjë një makinë e braktisur...

Një automjet tip Mercedes Benz është gjetur në Lushnje disa orë pas atentatit të Edison Begaj në fshatin Kaninë pranë banesës së tij. Makina është...

SPAK merr në dorë hetimet për vrasjen e bankierit Artan Santo,...

Një prej vrasje më të bujshme në Tiranë, si dhe një çështjeve më ndjeshmëri në opinionin publik, ajo e vrasjes së bankierit Artan Santo...

Atentati në Elbasan/ Viktima kushëri me Arjan Spahiun, të ekzekutuar në...

Viktima e atentatit të sotëm, Everest Çaka  është djali i tezes së Ardit (Arjan) Spahiu. Ky i fundit është ekzekutuar me 8 plumba në...
SiteLock