Sunday, February 5, 2023
Home Tags Artur llana

Tag: artur llana

Dorëheqja e Kokës, flet botuesi i Bulevardit: Akt qytetarie pas lëvizjes...

    Vetëm pak orë me parë deputeti i Partisë Socialiste i mandatuar në zgjedhjet e fundit në Durrës, Lefter Koka, ka dorëzuar mandatin duke justifikuar...

Artur Llana: E mohuan 6 president, durrsakët peticion fisnik për t’i...

Botuesi i gazetës Bulevard dhe portalit bulevard news, Artur Llana ka reaguar lidhur me një nisëm qytetare të vlerësimit të emrit të Gulielm Radojës...

Bashkim Kopliku, njeriu dhe politikani me identitet të lartë. Ai ishte...

Bashkim Kopliku, ose raca në zhdukje e politikanëve që besonin tek logjika Nga Mero Baze Në vitin 1993, ende shumica e veshjeve ishte njësoj. Sidomos pardesytë,...

Një përgjigje miqësore për mikun tim Ivo dhe një skandal që...

  Një shkrim i botuar sot në gazetën Bulevard ka ngjallur reaksion në degën e PD së Durrësit. Në fakt ka shumë vite që dega...

Dyzetë drejtorë për të mos u bërë dyzetë hajdutë

Nga Artur Llana / Kur kanë kaluar gjashtë muaj që qeveria e re ka filluar punën dhe aq më shumë kur janë ndërruar pothuajse...

Këshilltare për ta strehuar apo për të mësuar si abuzohet

Nga Artur Llana / Dje në redaksi më ka rënë në dorë një material i plotë që tregon me detaje se çfarë ka ndodhur...

Breshëri në PD, të shtëna në PS dhe zhurmë- heshtje në...

Nga Artur Llana / Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka qenë i pranishëm në analizën vjetore të prokurorisë së rrethit Durrës. Prania e tij...

Përse i duhet PD-ja Arqile Goresë dhe Genc Jukës?

Nga Artur Llana / PD-ja e Durrësit është futur në një spirale që më shumë se e turpshme po bëhet e frikshme. Unë personalisht...

Për arsimin dhe jo për gratë e burrave dhe burrat që...

Nga Artur Llana / Në punën time i ndodh gjithkujt që të zgjohet nga gjumi vonë dhe të shohë një sms miku që e...

Një PD për t’u mbrojtur apo një PD për të fituar

Nga Artur Llana / Gjërat tashmë janë bërë zyrtare. Një ish doganier do të kryesojë grupin e punës për të zgjedhur kreun e PD...
SiteLock