Home Tags Arrestime

Tag: arrestime

Sherr mes adoleshentëve në Kamëz, arrestohen 16-vjeçarët, në pranga dhe 3...

Vihen në pranga 5 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 2 bënë kapjen dhe...

Goditen 4 raste të krimit mjedisor/ Gjobiten me 500 mijë lekë...

Inspektorati Kombëtare i Mbrojtjes së Territorit në Lezhë, ka goditur katër raste të krimit mjedisor në pyje. Me qëllim parandalimin e prerjeve të paligjshme në...

Dëshmitë e Nuredin Dumanit në SPAK/ Paralajmërimi i Artan Hoxhës: Do...

Mbrëmjen e 29 marsit mori fund arratia e një prej personave më të kërkuar në Shqipëri, Nuredin Dumani. Ai u arrestua i plagosur në Fier...

Merrnin para për të kaluar njerëz dhe mallra në mënyrë të...

Një javë më parë shkalla e parë e GJKKO, në një seancë që zgjati rreth 5 orë, vendosi që të lërë në burg 15...

Skemë kontrabande me shitjet online, prokuroria e Tiranës lëshon urdhër arreste,...

Prokuroria e Tiranës ka lëshuar 22 urdhër arreste për goditjen e kontrabandës përmes operacionit ‘Posta’. Deri në këto momente janë 14 të prangosur. Operacioni...

Arrestimet e fundit, Lorenc Vangjeli: Sjellja e drejtësisë duhet të jetë...

Për analistin Lorenc Vangjeli, masa ‘arrest me burg’ që aplikohet rëndom nga organet e akuzës, është e ekzagjeruar në shumë raste. Ai tha se kjo...

“Do të ketë arrestime të tjera nëse qeveria…”, Artan Hoxha: Si...

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka bërë një paralajmërim se nëse do të ketë ndryshime në qeveri, SPAK do të shkojë më tej me arrestimet...

Arrestohet 21-vjeçari në Durrës: U kap me pistoletë stilolaps në makinë

Një 21-vjeçar me iniciale S.B është arrestuar në flagrancë pasi gjatë kontrollit në automjetin që ai drejtonte i janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë...

VIDEO/ I zhveshur dhe me pranga në duar, del video e...

Nuredin Dumani u arrestua mbrëmjen e djeshme, vetëm dy orë pas atentatitndaj Talo Çelës, ku u kap në një apartament, bazë e tij e fshehtë...

Me pranga në duar, historiku i burgosjes së zyrtarëve shqiptarë

Arrestimi dhe dënimi i zyrtarëve shqiptarë nuk është një soditje e shpeshtë për publikun shqiptar. E aq më pak për organet dhe strukturat e...
SiteLock