Friday, August 19, 2022
Home Tags Arrestim

Tag: arrestim

Dhunoi të ëmën e më pas i vodhi para për të...

Ushtroi dhunë ndaj nënës së tij dhe i vodhi asaj një shumë parash, arrestohet në flagrancë 21-vjeçari. Në pranga edhe një shtetas tjetër, që i...

Durrës/ Tentoi të kalonte kufirin me dokumente të falsifikuara, arrestohet kosovari

Një 33-vjeçar nga Vushtria e Kosovës është arrestuar nga Policia Kufitare pasi ka tentuar të kalojë kufirin me dokumente të falsifikuara. Mësohet se 33-vjeçari me...

Shndërroi lokalin në kazino dhe mbylli inspektorët e AMLF-së brenda tij,...

Në kërkim është shpallur një 59-vjeçar, pasi e kishte shndërruar lokalin e tij në Tiranë në “kazino” në zonën e Selvisë. Në lokalin e marrë...

Fjolla Morina reagon për lajmet e arrestimit, publikon poza provokuese nga...

Një ditë më parë u raportua se këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ishte arrestuar sërish. Megjithëse, në një prononcim nga avokati i saj, Fanol...

Vdiq pa paguar kredinë/ Vëllai i ish-deputetit u bllokon llogaritë familjarëve,...

Fatos Alimadhi, 54 vjeç, banues në Tiranë dhe vëllai i ish-deputetit Adriatik Alimadhi është vënë në pranga nga Policia e Tiranës. Mësohet se Alimadhi,...

Vrasja e Tauland Beqirajt në Vlorë, dënohet me 21 vite burg...

Dënohet me 21 vite burg autori i vrasjes së Taulant Beqirajt, Elton Hajnaj. Trupi gjykues i përbërë nga Enkel Peza dhe anëtarë Herila Çela...

Kukës/ I preu gishtat gruas, arrestohet 36-vjeçari

Një ngjarje e rëndë e cila mund të ishte kthyer në tragjedi është parandaluar në Kukës. Policia informon se ka rënë në pranga një...

Mashtronin shtetas të huaj përmes Call Center në Tiranë, arrestohen 2...

Dy administratorë Call Center janë arrestuar në Tiranë, pasi mashtronin të huajt duke përvetësuar shuma të mëdha parash. Në kuadër të operacionit policor të koduar...

Zbardhet dëshmia e të fejuarës së Nuredin Dumanit: Do fejoheshim, më...

E dashura 20-vjeçare e Nuredin Dumanit nga Gjilani i Kosovës ka deklaruar gjatë seancës së sotme se e njihte me emër tjetër partnerin e...

Lorenc Vangjeli: Qytetari Edi Rama nuk ka përgjegjësi për arrestimin e...

Analisti Lorenc Vangjeli ka komentuar ndalimin e Alqi Bllakos, pas kërkesës së SPAK, për shkak se e akuzon për korrupsion për Inceneratorët. Sipas Vangjelit, Alqi...
SiteLock