Friday, August 19, 2022
Home Tags Arqile gorea

Tag: arqile gorea

Bashkia i jep fonde, Ariqele Gorea poshtëron Teutën, tërhiqen nga Final...

Duket se ndonëse Bashkia e Durrësit atribuon fonde për skuadrën e Teutës, kjo e fundit nuk mund të jetë e pranishme as në sfida...

SPAK do të nisë hetimet për Arqile Gorenë: Pronar i një...

Strukturat e reja të drejtësisë përfshi edhe Byronë e Hetimit, që pritet të nisë funksionin e saj aktiv do të marrin në hetim ish...

Humb ndeshjen 20 me 0, gjobitet me 5 milionë lekë! Këshilli...

Derby mes Goga Basket dhe Teuta Basket nuk u zhvillua para 4 ditësh, kjo vetëm sepse Arqile Goreja, si sponsor i klubit të basketbollit...

Arqile Gorea: PD-ja humbi në Durrës se nuk pati të krishterë...

Marrë nga Adria TV / Do e nis bisedën me ju lidhur me situatën e krijuar në rrethin e Durrësit, e cila është bërë edhe...

Rrëfimi skandaloz i kurshëririt të Arqile Goresë: Ja si na i...

Kandidati i PD për deputet Arqile Gorea duket se është bërë pre e akuzave të  njerëzve të afërt të tij ndërsa e kanë akuzuar...

Arqile Gorea: As ma ndjen për Ed Halimin dhe Sokol Olldashin....

Drejtori i përgjithshëm i Postave Arqile Gorea ka sulmuar ashpër shefin e fushatës në Durrës në tentativë për të qenë një emër i sigurtë...

Agron Duka dhe Arqile Gorea krijojnë kaos në listën e deputetëve...

PD dhe PS-ja në Durrës janë përfshirë kohët e fundit nga një kaos lidhur më caktimin e emrave që do të jenë të listuar...

PD “masakron” gratë pas kompromisit me PS. Kandidatët grinden: Kush është...

Kompromisi mes PD-së dhe PS-së duket se ka bërë që në PD-në e Durrësit të zihen dhe grinden se kush është më shumë grua....

Rrumpallë në PD-në e Durrësit! Arqile Gorea kërkon largimin nga lista...

Për herë të parë mund të thuhet se në PD-në e Durrësit jo vetëm që dhjetë burra mbahen peng nga dy gra, po dhjetë...
SiteLock