Sunday, February 5, 2023
Home Tags Arjan sheta

Tag: arjan sheta

Pas dy sezonesh mjaft të mira Sheta largohet nga Teuta

Pas më shumë se dy sezonesh të shkëlqyera me Teutën, ka ardhur “divorci” mes Shetës dhe Teutës. Lajmi është konfirmuar si nga presidenti Edmond...

Sheta: Nuk na tremb Skënderbeu

Në Durrës janë të bindur se Teuta do ta kalojë edhe Skënderbeun. Mbrojtësi Arjan Sheta, tha se Teuta nuk i trembet asnjë kundërshtari dhe...

Arjan Sheta: Lufta për titull e hapur

Mbrojtësi i Teutës Arjan Sheta ka pohuar se fitorja që morën në startin e fazës së dytë ndaj Shkumbinit është vetëm shkëndija e parë...

Arjan Sheta: Jemi të gatshëm për betejat e kampionatit

Kampi durrsak është i bindur se gjatë fazës së dytë Teuta do të prezantohet me një fytyrë të re, ndërsa shprehen se do ta...
SiteLock