Saturday, December 3, 2022
Home Tags Ardian muka

Tag: ardian muka

Ish kandidati i PD për Bashkinë e Durrësit, Ardian Muka: Uji...

Ish kandidati për Bashkinë e Durrësit, Ardian Muka ka denoncuar situatën e kanalizimeve në Durrës. Ai ka publikuar një video në facebook ku shkruan...

Ardian Muka: Një treg si në Milano për tregtarët e Durrësit!

Mbyllja e tregut të fruta-perimeve në qytetin e Durrësit, ishte një çështje problematike korrikun e vitit të shkuar. Ky treg u mbyll për t’u...

Muka: Bashkia e Durrësit duhet të jetë në krah të punonjësve...

Nëpërmjet një postimi në Facebook kandidati për Bashkinë Durrës Z.Ardian Muka, i shoqëruar dhe nga ish-kryeministri i Shqipërisë Z.Sali Berisha vijojnë me takimet e...

Kandidati i Koalicionit “Shtëpia e Lirisë”, Ardian Muka takim me gazetarët...

Kandidati i Koalicionit "Shtëpia e Lirisë" për Bashkinë e Durrësit, Ardian Muka ka zhvilluar ditën e sotme një takim me gazetarët e qytetit. "Dita sot...

Hapni Linkun dhe votoni! Sondazhi i Gazetës Bulevard për zgjedhjet vendore...

Sondazh i Gazetes Bulevard për zgjedhjet vendore ne qytetin e Durresit. Votoni me poshte !

Kandidati i Berishës për Durrësin, Ardian Muka shpalos programin për 6...

Kandidati i Berishës për zgjedhjet e 6 marsit, Ardian Muka ka prezantuar programin elektoral që do t’u ofrojë qytetarëve të Durrësit. Në ‘Studio Live’...

U zgjodh fitues në Durrës/ Muka: Angazhim i madh, fillon rrugëtim...

Ardian Muka ka falenderuar demokratët për besimin që e zgjodhën me shumica votash në primaret e zhvilluara. Pasi mësoi rezultatin, Muka ka ndarë në...

Durrësi braktis Berishën bëhet me Bashën! Ardian Muka nis votimin e...

Ka vazhduar qetësisht dhe normalisht procesi i votimit me shkarkimin e Lulzim Bashës, i ligjësuar nga komisioni i rithimelimit. Burimet e besueshme nga brenda komisionit...

FOTOLAJM/ Fahri Balliu i thotë Ardian Mukës se nuk ka shlyer...

Fahri Balliu është ndjerë në siklet që Ardian Muka, kandidati për kryebashkiak i Durrësit për PD nuk i ka shlyer këstin e radhës së...

Ardian Muka thirrje pakujdesisë së qytetarëve: Mirë dëshira për të paguar,...

Ardian Muka, një emër i njohur në fushën e tij, por edhe një nga drejtuesit kryesor të PD Durrës ka leshuar një thirrje për...
SiteLock