Home Tags Ankesa

Tag: ankesa

Viti i ri shkollor/ Ina Zhupa: Keqmenaxhimi rëndon mbi mësuesit dhe...

Deputetja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka reaguar për nisjen e viti të ri shkollor. Ajo ka ndarë grafikun e nxënësve të diplomuar ndër...

PD pret afatin e fundit, i drejtohet të dielën KAS për...

Partia Demokratike do të presë ditën e fundit të afatit të ankimimeve, për të ankimuar pranë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve ankimimin për procesin zgjedhor...

Ankesat për furnizimin me energji – ERE, detyrime të reja për...

Furnizuesi i Shërbimit Universal do të duhet të njoftojë brenda 5 ditëve pune këdo që paraqet një ankesë me postë, për kodin e regjistrimit,...

Bum ankesash për tenderat, 178 kërkesa vetëm në 4 muaj, kompanitë...

Autoritet kontraktore kanë paraqitur një lumë ankesash për tenderat pranë Komisionerit të Prokurimit Publik. Pavarësisht problemeve që po kalon vendi në realizmin e projekteve...

VIDEO/ Rrëshqitje toke te varrezat e vjetra. Zhvendosen tre varre, rrezik...

Te varrezat e vjetra ka pasur rrëshqitje të tokës. Si pasojë tre varre janë zhvendosur, ndërsa në rrezik janë edhe të tjera. Banorët thonë që...

Kulluri shpërthen ndaj PD: Presin se mos iu bie ‘lotaria’! Do...

Të përjashtuarit nga lista e kandidatëve për deputet të PD për zgjedhjet e 25 qershorit nuk i kanë kursyer kritikat ndaj Komisionit të Vlerësimit....

Njerëzit e arsimuar kanë këto 11 zakone

Fakti i thjeshtë i të qenit njerëz të sjellshëm përmirëson shumë jetën. Arsimi dallon dhe lartëson, sepse ky tipar i personalitetit lejon marrëdhënie më...

Covid-19 në Shqipëri/ Basha para gazetarëve: Nuk kemi akses se çfarë...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha po zhvillon sot një bashkëbisedim me gazetarët në selinë blu. Basha ka deklaruar se ai dhe përfaqësuesit e opozitës...

“Absurde, në lokal lejohen 30 veta por jo muzika”/ Ankohen këngëtarët:...

Artistët, kryesisht këngëtarët kanë humbur shifra të konsiderueshme për shkak të COVID-19. Për këtë çështje kanë folur së fundmi tri zëra të muzikës shqiptare,...

Kryeministri Rama me “risinë” e radhës: Këtu mund të ankoheni të...

Një video e dërguar në adresën e kryeministrit nga pronari i një biznesi të vogël, i cili vlerëson heqjen e TVSH-së për këtë kategori,...
SiteLock