Home Tags Angli

Tag: angli

SHBA-Angli, si sfidë e opozitës dhe tandemi Berisha-Meta

Nga Ben Andoni Përpjekja për ta kuptuar opozitën e sotme Berisha-Meta dhe mungesën e dinjitetit në jo pak segmente të saj, mund ta gjesh edhe...

‘Ylberi fantazmë’, fenomeni që mrekulloi banorët në Angli

Një fenomen i motit i njohur si hark mjegulle, mrekulloi qytetarët në Bregun Lindor të Anglisë gjatë fundjavës, pasi u krijuan kushtet perfekte për...

Angli/ Më e madhja ndonjëherë, zbulohet një fabrikë kanabisi në një...

Policia e Northamptonshire në Britaninë e Madhe ka zbuluar një nga sasitë më të mëdha të kanabisit të kapura ndonjëherë. Ata kanë gjetur një...

Burgoset grupi prej 10 shqiptarësh! ‘Mbushën’ Anglinë me kanabis, “perandoritë” e...

Një grup kriminal prej 11 personash, 10 prej të cilëve shqiptarë, janë dënuar me burg në Angli pasi u shpallën fajtorë për prodhimin dhe...

Angli/ Përplasje e fortë e dy trenave në Salisbury, disa të...

Angli - Një incident i madh ka ndodhur pasi dy trena u përplasën në Salisbury, duke lënë disa të plagosur. Përplasja ndodhi pranë London Road dhe përfshiu një...

Dokumentet sekrete tregojnë çdo të ndodhë kur të vdesë Mbretëresha

Mbretëresha, e cila është 95-vjeçe gëzon shëndet të plotë, por në raste të paparashikueshme, qeveria ka ndërtuar planet e nevojshme për të ndërvepruar në...

Seks brenda ambulancës! Kapen ‘mat’ dy kolegët, punonjësja: Isha e mërzitur...

Një punonjëse e ambulancës në Angli u pushua nga puna pasi u kap duke bërë seks me një koleg në pjesën e pasme të...

Tronditet Anglia, dhjetëra të vdekur në një sulm me armë, reagojnë...

Një sulm me armë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Plymouth, Angli duke shkaktuar shumë viktima. Lajmi u bë i ditur nga mediat britanike të...

Rrufetë shkatërrojnë shtëpitë në Angli, 70-vjeçarja goditet brenda në banesë

Rrufetë shkatërruan dy shtëpi në Hampshire të Anglisë mëngjesin e sotëm Temperaturat përvëluese ia lanë vendin shirave të furishëm e vërshimit të ujrave, por edhe...

U kap në shtëpi bari, arrestohet personazhi i njohur i instagramit

Dionis Biba është një personazh i njohur i rrjeteve sociale pasi përmes videove në Instagram dhe Youtube ai tallej me personazhe publike. Biba 20 vjeç,...
SiteLock