Home Tags Ambulance

Tag: ambulance

E rëndë në Tiranë, vdes punëtori 40-vjeçar, e zunë poshtë materiale...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen ‘5 Maji’ në Tiranë. Një punëtor rreth 40 vjeç, i identifikuar si Vullnet Lala,...

Bie nga kati i tretë, 13-vjeçarja në Lezhë në gjendje të...

Një vajzë 13-vjeçare ka rënë nga dritarja e katit të tretë. Mësohet se e mitura ka qenë duke luajtur dhe aksidentalisht ka rënë nga...

Rasti i 2 në vend/ Ndërron jetë e moshuara në Fier,...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një grua 67-vjeçare ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit ekstrem me temperaturat...

Babrru/ Mbesa gjen gjyshin të pajetë, i moshuari jetonte vetëm

Më datë 04.01.2022, rreth orës 13:45, në Babrru, në banesë, është gjetur nga mbesa e tij, pa shenja jete shtetasi Sh. Z., 59 vjeç,...

Shehi i drejtohet Manastirliut: Mund të na hutoni sa të doni...

Deputeti Dashamir Shehi e vuri theksin sot në fjalën e tij në Komisionin për Ekonominë dhe Financat tek pandemia.  Duke iu drejtuar ministres së...

Konflikt mes çiftit afgan në Shëngjin, gruaja plagos me thikë bashkëjetuesin

Një incident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur në një hotel në Shëngjin, ku janë strehuar refugjatë afganë. Një grua afgane, e moshës...

E RËNDË! Bie aksidentalisht nga hoteli, ndërron jetë 28-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet. Një 28-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme pasi ka rënë nga lartësia e hotelit ku...

Seks brenda ambulancës! Kapen ‘mat’ dy kolegët, punonjësja: Isha e mërzitur...

Një punonjëse e ambulancës në Angli u pushua nga puna pasi u kap duke bërë seks me një koleg në pjesën e pasme të...

Gjendet një trup i dekompozuar në Bulqizë, mister shkaqet e vdekjes

Gjendet kufoma e dekompozuar e një personi në Bulqizë. Mësohet se trupi i dekompozuar është gjetur në një zonë pyjore në njësinë administrative Trebisht. Kanë...

Prindërit e lënë fëmijën për orë të tëra në makinë, djali...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Virxhinia ku një djalë 5 vjeç ka ndërruar jetë, pasi prindërit e lanë atë të mbyllur në...
SiteLock