Home Tags Akuza

Tag: akuza

Kush është shënjestra e të shtënave me armë në Shkodër, ish...

Ardian Kiri ishte shënjestër e të shtënave me armë në Shkodër pas përplasjes me Kristian Fermosin. Kiri ka qenë drejtor i ALUIZNI-t në Shkodër,...

Meta: Rama s’është bosi, ai është marrë peng nga krimi e...

Ilir Meta në cilësinë e kryetarit të Partisë së Lirisë tha se nuk është i mendimit që Sali Berisha duhet të tërhiqet, por e...

Operacioni për sekuestrimin e ndërtimeve pa leje/ Meta: Show i Ramës,...

Kryetari i Lirisë, Ilir Meta e ka cilësuar operacionin e nisur nga qeveria për sekuestrimin e katave pa leje dhe vënien e tyre në...

Spiropali debat me Berishën: Djali yt me paratë e të vdekurve...

Ministrja për Shtetin Elisa Spiropali gjatë fjalës së saj në Kuvend, teksa po diskutohet për raportin e AMA-s, duke ju drejtuar Sali Berishës tha...

Berisha: Rama e Vuçiç i bëjnë ‘like’ njëri-tjetrit, ai nuk flet...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se kryeministri Edi Rama nuk flet asnjëhere keq për Beogradin dhe se e mburr atë. Gjatë një takimi me...

Rama ironi me akuzat për Butrintin: Michel Granoff mirëserdhe në ujin...

Qeveria shqiptare së bashku me Fondacionin Amerikano-Shqiptar ditën e sotme firmosën një marrëveshje për krijimin e 100 laboratorëve “SMART” në shkollat 9-vjeçare të vendit. Gjatë...

Ilir Meta: Alqi Bllako s’ka qenë militant i LSI, u largua...

Ilir Meta ka folur për ish-deputetin e burgosur Alqi Bllako për aferën e inceneratorëve, duke thënë se ai nuk ishte militant i LSI-së. Ndërkaq,...

Famulltari i Shkodrës revoltohet me Ramën: T’marroftë Zoti, ti që për...

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se Shqipëria synon të legalizojë përdorimin e kanabisit për arsye mjekësore. Kjo ka sjellë reagime të shumta, mes të...

Presidenti Meta: Në PD u eleminua vota e lirë, Basha nuk...

Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se kriza në Partinë Demokratike ka ardhur pasi u eleminua vota e lirë. I ftuar në emisioni ‘Çim Peka...

Mori ryshfet për punësim në ministri, dënohet me 10 muaj burg...

Ish-zv.ministrja e Brendshme, Rovena Voda është dënuar me 10 muaj burg, e cila u arrestua pasi mori ryshfet për të punësuar një person në...
SiteLock