Monday, August 15, 2022
Home Tags AKTORE

Tag: AKTORE

Aktorët nga teatri i Korçës ngjiten në skenën e teatrit në...

Shfaqja teatrore “Doktor Shuster” mbrëmjen e kaluar ishte në skenën e teatrit “Zvezdara” në Beograd. Vepra e autorit Dushan Kovaçeviç me regji nga Qëndrim...

Ndahet nga jeta në moshën 97 vjeçare artistja Doris Day

Është ndarë nga jetë në moshën 97 vjeçare Doris Day, artistja popullore dhe këngëtarja amerikane që u bë e famshme si ‘E dashura e...
SiteLock