Thursday, June 30, 2022
Home Tags Aksion i policise

Tag: aksion i policise

Kosovë/ Aksion i policisë në tre qytete, shkak ndërtimet në Brezovicë

Një aksion i bastisjeve është duke u zhvilluar në Prishtinë, Ferizaj dhe Shtërpcë. Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Ferizaj, Shukri Jashari ka konfirmuar për...
SiteLock