Tuesday, January 25, 2022
Home Tags Aksidenti ne bullgari

Tag: aksidenti ne bullgari

Aksidenti tragjik në Bullgari/ 45 trupat e shqiptarëve mbërrijnë në Shkup,...

Me dy aeroplanë ushtarakë, kanë mbërritur sot në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit trupat e 45 viktimave të aksidentit tragjik të 23 nëntorit në Bullgari....

I mbijetoi aksidentit në Bullgari, i riu rrëfen mes lotësh: Nuk...

Lulzim Sulejmani nga Presheva i cili së bashku me të fejuarën e tij Medina Lutfi arritën t’i mbijetonin tragjedisë në Bullgari, ka treguar detaje...

U bënë prindër të dy binjakëve pas shumë vitesh, shuhet familja...

Në mesin e personave që humbën jetën në aksident ishte edhe familja Ahmeti. Avnie dhe Xhihan Ahmeti humbën jetën së bashku me djemtë e...

Eksperti rrugor analizon aksidentin në Bullgari me video: Shkaku mund të...

Si një njeri që është marrë me sigurinë rrugore me vite të tëra, eksperti Dimitar Iliev, organizatori i trajnimeve për siguri në rrugë u...
SiteLock