Friday, August 19, 2022
Home Tags Aksident

Tag: aksident

U përplasën nga ‘G Class-i’ teksa kalonin vijat e bardha, del...

Mëngjesi i kësaj të enjteje ka nisur me një lajm të mirë. Arjan dhe Vilma Konomi, çifti që u aksidentua duke kaluar në vizat...

Aksident në aksin Balldre-Lezhë, përplasen dy automjete, i riu transportohen në...

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Balldre-Lezhë, pranë një karburanti. Mësohet se dy automjete ja përplasur me njëra-tjetrën. Dyshohet se një nga automjetet ka...

Aksident i rëndë në Tiranë, përplasen dy mjete, lëndohet kalimtarja

Njoftimi i policisë:  Më datë 20.05.2022, në rrugën “Thoma Koxhaj”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin A. I., me automjetin me drejtuese shtetasen A. S. Për...

Përplas 20-vjeçaren te vijat e bardha dhe largohet nga vendi i...

Një tjetër aksident i rëndë në mes të Tiranës. Sadik Përpunja ka shtypur një këmbësore të vijat e bardha në bulevardin në mes të...

Aksidentoi për vdekje çiftin polak, burg për 27-vjeçarin

Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën e sigurisë për 27-vjeçarin David Gjonaj që aksidentoi për vdekje dy turistët polakë që po udhëtonin me motor. Mësohet...

Punëtori vdes në kantierin e ndërtimit në Durrës, në kartelin e...

Mungesa e kushteve teknike në punë, i ka marrë jetën një tjetër punëtori në vendin tonë. Genci Spaho, 51-vjeç, babai i dy vajzave, ishte...

Aksidenti në Tiranë/ Vihet nën hetim shoferi i autobusit që u...

Shoferi i autobusit të linjës së Unazës po hetohet në gjendje të lirë pas aksidentit në Tiranë, ku u përplas me një automjet tip...

Autobuzi në Lanë, duhet të qëndrojë aty si mësim, pësim dhe...

Nga Neda Balluku Nuk e di nëse autobuzi është në pronësi të Bashkisë apo privatit, por në rastin e dytë do isha dakort që një...

Po shkonte të takonte të dashurën, 45-vjeçari shqiptar humb jetën në...

Një 45-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Itali, si pasojë e një aksidenti. Viktima është identifikuar si Lorenc Beqari, i cili humbi kontrollin e...

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, shoferi del nga rruga në aksin...

Rreth orës 19:00, në aksin rrugor Sukth-Maminas në rrugë dytësore, shtetasi E. Sh., rreth 25 vjeç, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin mbi drejtimin...
SiteLock