Home Tags Agjente

Tag: agjente

Pamje historike, si mbrohen senatorët amerikanë nga agjentët sekretë

"Ata po qëllojnë në sallën e deputetëve". "Cicërima" më dramatike e fazave të trazuara të pushtimit të Kongresit Amerikan nga protestuesit pro-Trump në Uashington,...

Mori në dorë ‘frenat’ e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj...

Pasa marrjes në dorë të drejtimit të Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj ka dhënë mesazhin e parë gjatë hapjes së procesit për rekrutimin...

Yuri Kim takim me Arben Krajën dhe Aida Hajnaj, ja çfarë...

Drejtuesja e Byrosë Kombëtarë të Hetimit Aida Hajnaj dhe drejtuesi i SPAK, Arben Kraja mëngjesin e sotëm kanë pritur në një takim ambasadoren e...

Të dhënat nga Europol: Si u kthyen agjentët e Sigurimit të...

Në tre dekada pluralizëm, Shqipëria ka përjetuar thuajse nga të gjitha. Por, padyshim që vendi ynë ka pasur ndikimin e tij në Evropë edhe...
SiteLock