Home Tags 21 shtatori

Tag: 21 shtatori

FOTOT/ Si u rindërtua në pak kohë banesa e familjes Lami...

Familja e Fiqiri dhe Kimete Lamit nga fshati Mazrek ishte një prej familjeve të prekura nga tërmeti i 21 shtatorit. Të paktë ishin ata...
SiteLock