Home Aktualitet Sot mblidhet Këshilli i Sigurimit Kombëtar

Sot mblidhet Këshilli i Sigurimit Kombëtar

Këtë të hënë pritet të mblidhet Këshilli i Sigurimit Kombëtar. Mbledhja pritet të zhvillohet rreth orës 14:00.

Ky takim u njoftua nga Presidenti Bajram Begaj, i cili disa ditë më parë bëri me dije se tema e mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare do të jetë  “Analiza e gjendjes së sigurisë kombëtare dhe diskutimi i prioriteteve për vitin 2023”.

Previous articleShuma marramendëse që fiton Beyonce me vetëm 90 minuta koncert
Next articlePS mbledh sot grupin parlamentar, nga padia e 21 janarit te Avokati i Popullit, ja çështjet që do të diskutohen