Home Kosova SKANDALI/ Mësuesi ngacmon seksualisht nxënësen e klasës së 6-të, autoritetet e lejojnë...

SKANDALI/ Mësuesi ngacmon seksualisht nxënësen e klasës së 6-të, autoritetet e lejojnë të vazhdojë punën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një nxënëse e klasës së 6-të është ngacmuar seksualisht nga mësuesi i saj.

Sipas mediave në Kosovë, ngjarja ka ndodhur në Vushtrri, më 20 dhjetor të vitit të kaluar, teksa vetëm sot mësuesi është pezulluar nga detyra e tij dhe gjatë gjithë kësaj kohe ai ka qenë duke dhënë mësim.

Autoritetet në Kosovë janë justifikuar se nuk kanë pasur urdhër nga prokurori për pezullimin e tij nga detyra, dhe për këtë arsye ai është lejuar të vazhdojë punën me nxënësit.

Previous articleFotot/ Inis Gjoni pozon nga Dubai, aktorja mahnit me linjat perfekte
Next article“Kosova në diplomaci po shkon nga dështimi në dështim”, ish-ministri Hoxhaj: Albin Kurti të sqarojë nëse janë të vërteta pretendimet se janë hequr disa njohje