Home Politike Shtrëngime duarsh dhe biseda, Rama ndan fotot nga samiti i NATO-s

Shtrëngime duarsh dhe biseda, Rama ndan fotot nga samiti i NATO-s

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale foto gjatë takimit me krerët e shteteve pjesë të NATO-s gjatë samitit të mbajtur sot në Bruksel. Rama shihet duke shtënguar duart me presidentin francez Emanuel Macron, e po ashtu edhe me sekretarin e Jashtëm të NATO-s, Jens Stoltenber.

Takimi i sotëm u zhvillua jashtë rendit të ditës për shkak të luftës në Ukrainë, ku Rama shoqërohet nga ministrja e Jashtme Olta Xhaçka dhe ai i Mbrojtjes Niko Peleshi.

Previous articleBurrat i detyrojnë punëtoret e seksit të paguajnë dy herë
Next articleMinistrja e Ekonomisë: Sistemi i taksave nuk funksionon me mocione! Kemi rritur subvencionet që të mos shkatërrojmë sistemin fiskal