Home Kronika Shpërthen në flakë paneli elektrik i një pallati në Tiranë, përfundojnë në...

Shpërthen në flakë paneli elektrik i një pallati në Tiranë, përfundojnë në spital një grua dhe një i mitur

Mëngjesin e sotëm rreth orën 07:50, në Rrugën e Elbasanit, në një pallat ka marrë flakë paneli elektrik i pallatit.

Si pasojë kanë pasur probleme me frymëmarrjen një shtetase dhe një i mitur, të cilët kanë marrë ndihmën njekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

Previous article“S’mund të jetoj gjatë, dua t’i dhuroj paratë”/ Mashtrimet e shqiptarëve në internet, 29-vjeçarja paguan 24 mijë euro, besonte se kishte fituar 1.2 mln euro
Next articleBilanci i një viti/ BIRN: Nga inceneratorët tek antikorrupsioni dhe arratisja e qytetarëve, çfarë e shënjoi 2022-shin për shqiptarët