Home Kronika Shkëlzen Berisha thirret në SPAK

Shkëlzen Berisha thirret në SPAK

Djali i Sali Berishës, Shkëlzen Berisha është paraqitur këtë të enjte në Prokurorinë e Posaçme.

Ende nuk janë zbardhur detajet apo arsyet e paraqitjes në SPAK.

Çështjet për të cilat emri i tij është kallëzuar në SPAK janë disa, duke filluar nga “Gërdeci” dhe deri te “Partizani”, por kjo mbetet për t’u konfirmuar nga vetë ai pas marrjes në pyetje.

Previous articleU kap me arsenal armësh dhe ‘shtëpi bari’ në Shijak, Krasniqi: Kanabisi jo për grupet kriminale, lekët i dua për operacion! Armët i kam nga viti 1997
Next articleKuvendi, seancë të posaçme në kujtim të viktimave të Holokaustit