Home Sport Shitet Fabregas, për Marco Reus?

Shitet Fabregas, për Marco Reus?

largea_marco-reus1375098082Barcelona flitet se është duke bërë gati edhe një lëvizje të bujshme në tregun e transfereve. Sipas mediave katalonase, Barca pritet të pranoj shitjen e Fabregas te Manchester United.

Barcelona thuhet se do të pajtohet me ofertën prej 35 milion eurosh për Fabregas, për të bërë fondin për blerjen e një ylli tjetër. Marco Reus është ideja e re e blaugranëve.

Ylli i Dortmund shihet si mbulesë pas shitjes së Fabregas dhe Alcantaras. Barca pritet ti ofroj 40 milion euro Borusia Dortmundin për superyllin gjerman.

Previous articleItali: Autobusi bie në humnerë, 36 persona humbën jetën
Next articleMessi më i miri në botë sipas Goal