Home LifeStyle Shëtitja romantike e Al Pacinos

Shëtitja romantike e Al Pacinos

pacinoAl Pacino mund të jetë 40 vite më i moshuar se e dashura e tij por qartësisht në zemër mbetet i ri. 72 vjeçari është fotografuar në një shëtitje romantike i shoqëruar nga e dashura e tij 33 vjeçare Lucila Sola me të cilën darkuan në Romë të Italisë të premten e kaluar. Aktori veteran duket në formë të mirë fizike dhe i dashuruar në maksimum me vajzën që ka zgjedhur ta ketë në krah.
Previous articleWebb shkëlqen në Las Vegas
Next articleKina akuzon ShBA & aleatët për tensione