Home Politike Sherri me grushte mes Gjergj Lucës dhe ish-deputetit Boçi, Sali Berisha: Pas...

Sherri me grushte mes Gjergj Lucës dhe ish-deputetit Boçi, Sali Berisha: Pas 25 prillit do të…

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar pamjet nga momenti i përplasjes fizike mes biznesmenit  Gjegj Luca dhe kandidatit për deputet Luçiano Boçi. Berisha paralajmëron biznesmenin se pas 25 prillit do të ndëshkohet.

Postimi i Berishës

Video qe deshmon se si i versulet dhe  sulmon narkobanditi i Edvinit Luca si qen i terbuar ish deputetin Luçiano Boçi!

Duke shprehur solidaritetin tim me te plote kandidatit per deputet Boçi per mbrojtjen dinjitoze dhe burrerore ndaj agresorit, eshte   rasti ti themi ketij mercenari se pas 25 prillit padroni yt ja mbath per Beograd, kurse ti do ndeshkohesh  per vepren e rende penale te krimit te rende elektoral! sb

https://www.facebook.com/watch/SaliBerisha/

SOURCEbulevard news
Previous articleAdriatik Llalla, nga kreu i akuzës, tek akuzat që po e çojnë në qeli
Next articleMisioni i vëzhgimit të OSBE mesazh të fuqishëm gjatë konferencës: Nuk ndërhyjmë, s’na intereson as rezultati. Ja pse ndodhemi këtu dhe ç’do bëjmë