Home LifeStyle Sherr në Për’puthen/ Sindi çohet dhe kërkon të godasë Mevlanin, në fund...

Sherr në Për’puthen/ Sindi çohet dhe kërkon të godasë Mevlanin, në fund largohet nga emisioni

“Je si vaji i Borshit, ekstra i virgjër”, ky koment i Julit një nga djemtë e rinj në përputhen nxehu Sindin, e cila kërkoi që ky i fundit të largohej nga studio.

Mevlani ndërhyri në komentin që Juliani po bënte për atë që tha, duke thënë se ishte kompliment.

Sindi shpërtheu keq në studio

Mevlani: Nuk tha ndonjë gjë, se kompliment ishte

Sindi: Seriozisht e keni ju, mjaft tani boll!

Menjëherë më pas Sindi çohet dhe kërkon të godasë Mevlanin, por aty ndërhyjnë të gjithë konkurrentët duke bërë që më pas ajo ta lërë studion.

SOURCEBulevard News
Previous articleLojtari më i kërkuar në Kategorinë Superiore, gjiganti turk “shënjestron” Ernest Muçin
Next articleGazeta spanjolle ‘El Mundo’ për fitoren e Kurtit: ‘Che Guevara’ i Kosovës, i gatshëm për të marrë pushtetin