Home Sport Shembet ekrani në Pamplona, plagoset një gazetar

Shembet ekrani në Pamplona, plagoset një gazetar

Një ekran i madh u shemb në Pamplona, teksa po transmetohej finalja e Kupës së Mbretit mes Realit të Madridit dhe Osasunës.

Megjithatë era e fortë bëri që njëri prej tyre të shembej dhe të binte brenda perimetrit të sigurisë, teksa transmetimi u ndërpre për disa minuta edhe në ekranet e tjerë.

Për fat të mirë ekrani nuk dëmtoi asnjë prej tifozëve, por vetëm një gazetar, që ndodhet në spital me dëmtime të lehta.

Previous articleNga Pallati i ri i Kongreseve te Muzeu i Artit Modern, Veliaj tregon investimet e reja në Bulevardin e Ri
Next articleDrejtorisë Vendore të Policisë Durrës ka reaguar në lidhje me deklaratën e bërë në media, nga kryetari i degës së FRPD në Durrës