Home Politike Sali Berishën nuk e do më as vendlindja e tij, Tropoja! Braktiset...

Sali Berishën nuk e do më as vendlindja e tij, Tropoja! Braktiset gjatë takimit elektoral

Kryetari i Partisë Demokratike të Rithemelimit, Sali Berisha ishte sot në vendlindjen e tij Tropojë.

Ai prezantoi kandidatin të koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’ për këtë bashki Besnik Dusha.

Por ajo që ra në sy ishte pjesmarrja e dobët në këtë takim që Berisha zhvilloi në qytetin e lindjes.

Nëse shikojmë videot e publikuara bëheshin apo nuk bëheshin njëqind- dyqind vetë, sidomos kur ai mori fjalen..

Dhe kjo jo pa arsyeja pasi njerëzit e kësaj e bashkie e kanë kuptuar se vendi nuk mund të qeveriset nga një njeri që nuk ka mbështetje as nga Amerika dhe as nga Europa.
Previous articleKandidati i Metës dhe Berishës për Durrësin: 10 persona në Sukth kanë kërcënuar me jetë të rinjtë demokratë që shpërndanin fletëpalosje
Next articleStatuti i Foltores dhe PL ka një “kleçkë”, Berisha-Meta kanë parashikuar humbjen në 14 maj. Asnjë përgjegjësi me dorëheqje