Home Politike Sali Berisha premton se do “lebetisë” Tiranën dhe Europën sot

Sali Berisha premton se do “lebetisë” Tiranën dhe Europën sot

Sali Berisha është shprehur sërish se protesta e opozitës do të zhvillohet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Edhe pse Policia nuk i ka dhënë leje të protestojë në Bulevard, për shkak të Samitit të BE-së me vendet e Ballkanit Perëndimor, Berisha jo vetëm që thotë se do protestojë aty, por madje premton se do lebetisë Tiranën.

“Sot tirani lebetitet! Uragan i paparë në ora 12:00 në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, shprehet Berisha.

Me sa duket do t’i tregojë Europës se ka ende fuqi t’i lebetisë.

Por vështirë se tremb më njeri.

Previous articleÇështja e detit, Mitsotakis: Kemi bërë progres me Shqipërinë! Prishtina dhe Beogradi të bëjnë një hap pas për të bërë progres
Next articleRama: Anëtarësimi në BE nuk është provim që mund të mashtrosh, duhet më shumë punë