Home Politike Sali Berisha “mesazh” SHBA-së: Unë nuk tërhiqem, o plehra, o budallenj, o...

Sali Berisha “mesazh” SHBA-së: Unë nuk tërhiqem, o plehra, o budallenj, o çakenj!

Ndërsa Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë shpallur non grata dhe kanë kërkuar që ai të mos jetë më në Parlament, Sali Berisha ka postuar një video, si një mesazh për SHBA-në.

Bëhet fjalë për një fjalim që ai ka mbajtur në Kuvend, disa kohë më parë.

Në video ai thotë se nuk tërhiqet, pasi ai është Sali Berisha.

“Jam Sali Berisha o budallenj, nuk tërhiqem unë o budallenj, jam Sali Berisha, o çakej, që flisni si çakej, e dini si më dukekeni  mua, plehra më dukeni, se të tillë jeni, para interesit kombëtar nuk njoh askënd tjetër, s’njoh asgjë unë”, ka deklaruar Berisha.

SOURCEBulevard News
Previous articleNë shtator nis restaurimi i Torrës Veneciane dhe Hamamit në Durrës, projekti financohet nga BE
Next articleUdhëtimet në Greqi e Itali me formular “PLF”, ndryshe mbetesh në aeroport