Home Bota Rrëzohet një helikopter në Londër

Rrëzohet një helikopter në Londër

largea_kopter1358328071Një helikopter është rrëzuar afër një stacioni hekurudhor në Londrën qendrore, gjatë orëve të frekuentuara të mëngjesit.

Policia tha se është shumë herët për të ditur shkaqet e rrëzimit.

“Duket se helikopteri është përplasur me vinçin që gjendej në majë të një ndërtese.

Sky News tha se në helikopter ka qenë një pilot, kur ai ka goditur vinçin në një ndërtesë në afërsi të stacionit të trenit Vauxhall, pak pas orës tetë, sipas kohës lokale.

Sky raportoi se në incident janë përfshirë edhe dy makina.

Previous articleMegan Fox, në formë të shkëlqyer
Next articleFyle u propozon takim trelateral Poposkit dhe Avramopulosit