Home LifeStyle Rosie relaks dhe shfaqje në det

Rosie relaks dhe shfaqje në det

largea_kertnartnb11362389800Rosie Huntington-Whiteley e ka treguar formën e saj përfekte dhe linjat super femërore ndërsa luan buzë detit me top. Biondja e famshme në bikini ka bërë që pak kush ti rezistojë tundimit për tu kthyer e për ta parë. Modelja e linjës së të brendshmeve “Victoria’s Secret” e cila është shfaqur edhe si aktore në filmin “Transformers : Dark Of The Moon” kaloi ditën e djeshme në plazhet e Malibusë në Kalifornia.Previous articleOKB diskuton mbi Korenë Veriore
Next articleSot fillon manifestimi ”Epopeja e UÇK-së”