Home LifeStyle Ronaldo ka shpenzuar 250 mijë funte në muaj vetëm për strehim

Ronaldo ka shpenzuar 250 mijë funte në muaj vetëm për strehim

Cristiano Ronaldo do të kalonte nga Manchester United te Al Nasr. Ai u shpërngul në Riad me familjen e tij dhe qëndroi në hotelin “Four Seasons”.

Sipas mediave nga Arabia Saudite, Ronaldo paguante 250 mijë funte në muaj për qiranë e 17 dhomave në dy kate, ku strehohej ai, familja dhe shoqëruesit e tij.

Pra mund të kuptohet vetë se sa para ka shpenzuar Ronaldo vetëm për strehim në muajt e parë të jetës së tij në Arabinë Saudite.

Ronaldo u largua nga ai hotel dhe tani jeton në një kompleks luksoz me një prani të madhe sigurie dhe akses të lehtë në restorante, dyqane, palestra dhe pajisje të tjera.

Previous articleMbetjet elektronike: Miniera e re e metaleve të çmuara!
Next articleIgli Cara takim me vajza dhe gra të Sukthit: Në një ditë më kanë ikur 7 vetë! Kur kam përcjellë vajzën më mblidheshin lotët!