Home Sport Ronaldo debuton me Al Nassr, pritje madhështore në Ligën Saudite

Ronaldo debuton me Al Nassr, pritje madhështore në Ligën Saudite

Portugezi, që është edhe kapiten te skuadra nga Arabia Saudite, ishte titullar sonte, në ndeshjen që Al-Nassr e fitoi 1:0 kundër Al-Ettifaq.

Një kapitull i ri në karrierën e Cristianos. Cristiano Ronaldo bëri debutimin e tij për Al-Nassr në kampionatin e Arabisë Saudite.

Dhe menjëherë me shiritin e kapitenit, Cristiano udhëhoqi ekipin e tij në ndeshjen me Al-Ittifaq.

Previous article7 arsye pse martesa megjithatë është e mirë
Next articlePse SPAK-u nuk e heton dot 21 janarin? Avokati i njohur zbardh arsyet e forta