Home LifeStyle Ronaldo bisedon me Efin në “BBVA”, ‘rrëfehet’ pse është i mërzitur

Ronaldo bisedon me Efin në “BBVA”, ‘rrëfehet’ pse është i mërzitur

Big Brother ndalon çdo komunikim me njerëzit jashtë, dhe humbja e kontakteve me familjen ka bërë që Ronaldo ta ndjejë mungesën. Gazetari i ka treguar Efit se është në merak për prindërit e tij.

“Dy muaj para se të futesha këtu ka qenë në sallë operacioni nga ora 9 e mëngjesit deri në 7 të darkës nga kanceri“, u shpreh Ronaldo për babain e tij.

Kjo ishte hera e dytë brenda dy vitesh tregon Ronaldo, ndërsa çdo gjë kishte kaluar me sukses.

Previous articleArrestimi i vëllezërve Tate, si u premtonin dashuri vajzave në rrjetet sociale, në Bukuresht i prostituonin, amerikania i çoi pas hekurave
Next article“Nuk kemi frikë nga vdekja”/ Si po rekruton klani mafioz ‘Camorra’ fëmijë nëpërjet rrjeteve sociale: Nëse nuk ia dalin, i vrasim