Home Politike “Rithemelimi” boton libër në anglisht për zgjedhjet: U shkrua nën kujdesin e...

“Rithemelimi” boton libër në anglisht për zgjedhjet: U shkrua nën kujdesin e Sali Berishës

Rithemelimi i Sali Berishës ka përfunduar analizën e bërë për zgjedhjet e 14 majit 2023, në të cilën kanë dalë në përfundimin se ky proces elektoral ishte fars.

E të gjithë këtë analizë, kjo forcë politike, nën kujdesin e Berishës e kanë bërë një libër të shkruar në gjuhën angleze.

Libri mban titullin “Farsa elektorale e 14 majit 2023 në Shqipëri”, e teksa një rresht sipër saj shkruhet “Libri i zi i zgjedhjeve”.

Për këtë do të bëjnë edhe një promovim, sot në orën 11:00.

Kujtojmë se koalicioni “Bashkë Fitojmë” mes Sali Berishës dhe Ilir Metës së Partisë së Lirisë mori vetëm 7 Bashki.

"Rithemelimi" boton libër në anglisht për zgjedhjet: U shkrua nën kujdesin e Sali Berishës

Previous article50-vjeçarit i gjendet kallashnikov në banesë, më parë ka qenë i dënuar për armëmbajtje pa leje
Next articleHoroskopi i datës 7 shtator 2023