Home LifeStyle Rita Rusic, 52 vjeçarja e mahnitshme

Rita Rusic, 52 vjeçarja e mahnitshme

rita rusicDuket se Rita Rusic nuk ka konkurrente jo vetëm sa i takon brezit të saj por edhe për femra sa gjysma e moshës që ka. Rita ka shijuar ndërkaq edhe një tjetër sezon në plazhet e Majamit ndërsa e zhveshur në bikini ka shërbyer si një magnet për paparacët. Trupi i saj vazhdon të jetë të formën optimale dhe 52 vjeçarja thjesht e shijon në maksimum diellin e Floridas pa patur asnjë problem me linjat.

Previous articleSërish tensione në Kosovën Lindore
Next articleRonaldo: Pres me padurim të luaj ndaj Barcelonës