Home LifeStyle Rita Ora sensuale në fotot e fundit, vëmendjen e merr komenti në...

Rita Ora sensuale në fotot e fundit, vëmendjen e merr komenti në shqip i mamasë: Me këpuca… (FOTO)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku nuk mungojnë fotot apo videot provokuese dhe seksi.

Rita Ora sensuale në fotot e fundit, vëmendjen e merr komenti në

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku me miliona ndjekësit e saj ka ndarë një set fotografik mjaft seksual. Teksa ka marrë pëlqime dhe komplimente pafund, vëmendjen më të madhe e mori pikërisht komenti i mamasë së saj, Vera Ora.

Rita Ora sensuale në fotot e fundit, vëmendjen e merr komenti në

Kjo e fundit njihet për komentet tipike të një mamaje shqiptare dhe herë pas here i shkruan në gjuhën shqipe.

Vera Ora i vuri në dukje këngëtares shqiptare se është ulur me këpucë në divan, teksa në komente shkruan: “Qy me kpuca ne kauq, s’po ndigjon”, shoqëruar sigurisht me të qeshura.

Previous article“Dallgë deri 3.5 metra”, moti i keq “godet” Vlorën, ja njoftimi i rëndësishëm: Ndaloni…
Next article“Ka ende paqartësi se kush mund të paguajë kë”/ Kreu i KQZ-së: Partitë nuk janë më arrogante për të treguar financimet