Home LifeStyle Rita befason përsëri me stilin e saj

Rita befason përsëri me stilin e saj

ritaKëngëtarja shqiptare Rita Ora është njëra nga femrat që nuk ka frikë të eksperimentojë me veshjet e saja.
Së fundi ajo është paraqitur me një stil të veçantë në vende të ndryshme. Rita mori pjesë në eventin e përvitshëm të festivalit “Coachella”, i cili mbahet për tre ditë rresht në të Kalifornisë së SHBA-së.

Bukuroshja 22-vjeçare mbante të veshur një fustan të gjatë ngjyrë vjollce të hapur, bluzë me mëngë të shkurtër ngjyrë të portokalltë dhe një palë atlete të zeza.
Në këtë festival gjithashtu ka performuar edhe rok bendi Red Hot Chili Peppers, këngëtari Nick Cave si dhe shumë këngëtar tjerë.

Previous articleLefter koka deklaron bashkimin e votave me Partinë Solialiste
Next articleKosova dhe KE diskutuan një varg temash lidhur me MSA-në