Home Politike Rinasi/ Rama i përgjigjet Metës: Ilir lëri dokrrat, je një nga dy...

Rinasi/ Rama i përgjigjet Metës: Ilir lëri dokrrat, je një nga dy nxitësit e kësaj goditjeje të çmendur në kërkimin të rrëzimit të qeverisë

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Ilir Metës në lidhje me reagimin e këtij të fundit pas bllokimit të punës në aeroportin e Rinasit.

“Ilir,dokrrat me injorimin e kërkesave të pseudosindikatës së kontrollorëve dhe predikimet për mosndërprerjen e punës në aeroport nuk pinë ujë!

Je një nga dy nxitësit e kësaj goditjeje të çmendur, në kërkimin e palodhur të rrëzimit të qeverisë e të vetë shtetit!T’i harrosh të dyja!”– shkruan Rama. (TemA)

SOURCEBulevard News
Previous articleNora Malaj del jashtë parashikimeve, heq këpucët dhe mban fjalim mbi karrige
Next articleJim Belushi kërkon ndihmë nga vëllezërit dhe motrat shqiptare, kudo që ndodhen