Home Kulture “Revizori” nis vitin 2020 në Arturbina

“Revizori” nis vitin 2020 në Arturbina

Regjisorja Driada Dervishi risjell në skenë komedinë “Revizori” . Pas netëve të suksesshëm në qytetin e Durrësit, këtë herë komedia ngjitet në skenën e Arturbina, Tiranë. Ashtu si lajmëron edhe vetë regjisorja, komedinë mund ta ndiqni në datat 9, 1, 11, 12 Janar.

Revizori ngjitet në skenë nën interpretimin e Gentian Zenelaj, Amos Muji Zaharia, Suela Bako, Mim Marjanaku, Adelina Muca, Xhejni Fama, Marvin Tafaj, Kastriot Shehi, Gjergj Doçi, Jaho Guma, Erjon Hodo Julian Shyti, Timi Cel, Haig Zacharian, Elton Cefa.|Bulevard News|

Previous articlePas sherrit me bashkëshortin, helmohet nëna e tre fëmijëve, në gjendje të rëndë në spitalin e Beratit
Next articleKërcënimet e Iranit dhe konflikti me SHBA/ Mustafaj: Në Ballkan jemi vendi më i rrezikuar, ja pse