Home LifeStyle Reperi i njohur shqiptar do bëhet sërish baba! Zbulohet gjinia e bebushit

Reperi i njohur shqiptar do bëhet sërish baba! Zbulohet gjinia e bebushit

Reperi shqiptar Lyrical Son do të bëhet sërish baba. Ai dhe gruaja e tij Gresa, të cilët janë prindër të dy vajzave tashmë janë në pritje të një djali.

Çifti realizuan edhe festën e zbulimit të gjinisë në Amerikë dhe ndanë me ndjekësit fotografi nga dita e veçantë.

Reperi i njohur shqiptar do bëhet sërish baba! Zbulohet gjinia e

Previous articleErdogan, nesër takim me Putin/ Do të ridiskutohet marrëvshja për grurin ukrainas
Next articleMbi 30 mijë turistë në 8 muaj në muzetë e Gjirokastrës