Home Aktualitet Rama vuri ultimatum për Shqipëri më të pastër, Lungomare në Vlorë ‘mbytet’...

Rama vuri ultimatum për Shqipëri më të pastër, Lungomare në Vlorë ‘mbytet’ nga plehrat

Në një kohë kur kryeministri Edi Rama ka vënë ultimatum për një Shqipëri më të pastër dhe pushteti vendor është angazhuar për pastrimin e qytetit, Vlora vazhdon ta ndjejë mungesën e vëmendjes.

Pamjet që sjell gazetari i Report Tv Armand Xhelili janë nga Lungomare ku trotuaret janë bllokuar nga plehrat.

Previous articleZgjedhjet për kryetar/ Gjekmarkaj thirrje Bardhit e Tabakut: Ndaloni Bashën të marrë logon e vulën e PD
Next articleJa si do të duket Mercedesi i ri E-Class